Czy to naprawdę ja, napalona na widok

Co to było? Czy to naprawdę ja, napalona na widok z '' dimpledwaitress wirujący spódnicy? Patrząc na sposób jej Koszulka formowanego piersi którzy jeździli wysoko na piersi? Mnie? Nie ma mowy! Ale nie mogłem oderwać oczu od niej i zauważyła mnie patrząc na nią i dał mi porozumiewawcze uśmiech ... I lizały moje usta, a potem poczuła Derek poślizgnięcia się na siedzenie obok mnie. Przybył bez mojego zauważając go. Kiedy zdałem sobie sprawę, że powitał moje serce bije szybko, jak utrzymywanych ptaków, spanikował i podekscytowany. Dostaliśmy się do wyjazdu do kina, a ona podeszła do wyczyszczenia stołu. Patrząc prosto w oczy, powiedziała półgłosem muzycznej.

couple-731890_1280.jpg "Proszę przyjść ponownie ..." I skinął głową, zdezorientowany, podniecony.

Tej nocy, po Ninos, Derek i ja poszliśmy do kina. Oglądaliśmy "Traffic", pamiętam, ale wszystko, co mogłem myśleć tylko o kelnerka. Później z powrotem w moim miejscu kochaliśmy i Derek myślał, że robi coś dobrze, bo jęczy i jęczy jak nigdy przedtem. Miałem dobry, spełniającą orgazm, ale niewiele wiedział byłem fantasing o kelnerka. Później, gdy zostały zdyszany oddech, zauważył o tym i powiedział, że nigdy nie widział, że mnie do niego wcześniej. Uśmiechnąłem się do siebie w ciemności. Podobnie jak nigdy nie wiesz, mój chłopcze, tak jak nigdy nie wiesz, pomyślałem.

I bolesna przez około dwa dni i zebrałam się na odwagę, aby wrócić do Ninos na własną rękę. Jakież było moje rozczarowanie, gdy zdałem sobie sprawę, że jej tam nie było. Byłem nieszczęśliwy, pije kawę bez degustacji go, nie wiem, co robić. Początkowo myślałem, że to było przeznaczenie, byłem prowadzony był, że to nie miało być. Myślałem o niej i wyłączania o niej przez tydzień, zakłopotany, bo nie wie nawet jej imienia. Postanowiłem wrócić ponownie i chwała, nie była. Nie sądzę, że sobie z tego sprawę, ale jej twarz rozjaśniła się, kiedy zobaczyła mnie i że był najpiękniejszy komplement, jaki kiedykolwiek ktoś zapłacił mi, przysięgam. Po raz pierwszy poczułem docenione i co sprawiło, że jest wyjątkowy, że ona nawet nie znają mnie. To był wspaniały moment, i to jest zdefiniowanie punktu w moim życiu. Ona ma taki melodyjny głos, niski, seksowny, intymny, jakby szepcze, jak ona mówi się wyłącznie do ciebie, tak jak nikt nie else matters. Ona mnie osadzona w ciemnym kącie, a ja nie pamiętam dużo zjadłem przekąskę lub soku miałem ze mną.

Nazywa się Andrea i jakoś jej to odpowiadało: blond pasemkami włosy, niebieskie oczy i leniwe te wspaniałe dołeczki. Studiowała na RAU, kończąc swój trzeci rok i waitressed na dodatkowe kieszonkowe. Ona jest z Cape (niestety) i jechał do domu na dobre w ciągu trzech dni czasu. Mam jej numer komórkowy i umówiliśmy, że nazwałbym ją następnego dnia, ze względu na "data". Ponieważ była w OZE w RAU Wiedziałem, że będzie musiała przyjść do mnie, że mamy do kompresji "zaloty", ponieważ nie mieliśmy czasu. Zadzwoniłem do niej, że piątek, moje serce trzepotanie, ściskając palce jak wykręcił jej numer.

"Aimee" odpowiedziała: "Proszę powiedzieć, że to ty". To był najsłodszy życzeniami kiedykolwiek. Rozmawialiśmy przez chwilę i zgodziliśmy się, że moje miejsce jest dobre i że będę ją odebrać. Zapytałem, czy nie miała żadnych preferencji dla napoju i poprosiła mnie, aby dostać butelkę Buiteverwachting (nowy dla mnie), ale mam dwa.

Przyniosłem ją przy wejściu na uniwerek. Czekała z inną dziewczyną, wysoki i posągowa, jasne oczy, czujne. Jej przyjaciel patrzył na mnie jak Andrea dostał w prawie zazdrosny. Oni dotknął palcem ponieważ pożegnaliśmy, uroczy, niewinny, a jednocześnie wiedząc.

  • Author:
  • Date: 13-03-2017, 19:46