Gdy Susan osiągnął szczyt swojego orgazmu

Gdy Susan osiągnął szczyt swojego orgazmu była naciśnięciu jej cipki tak mocno moje usta nie mogłam oddychać. Na myśl przyszło mi do głowy: "Co jeśli ona dusi mnie na śmierć? Myślę, że będzie to dobra droga, moja dziewczyna trzyma swoje nogi, aby dać jej tata i brat dostęp do mojego fiuta i osła i jej ustawienie na mojej twarzy podduszanie mnie z jej gorącej cipki, a ona była w uścisku mama ogromny orgazm ". body-1263068_1280.jpg Jako kobieta gorąco sok Susan wypełnił moje usta i pokryte po obu stronach twarzy Słyszałam Kay nakłaniając jej tata, "Suck dobrze mu tata, ssać całe cum i dzielić się nią ze mną."

Alex ssał tylko wokół głowy mojego fiuta teraz, kiedy był pompowania w górę iw dół na moim wale. James wciąż miał swój język pchania i obecnie mój tyłek i poczułem moje kulki zaczynają opróżniać ich załadować do ujścia Alexa.

Kay podniósł się na tyle, że mogę podnieść głowę i patrzeć, jak Alex niech mój kogut poślizg z jego ust i podniósł się i zamknął usta z Kay. Jednocześnie James wyciągnął mu język z mojego tyłka i Susan przeniesiony z nad moją głową.

Tak szybko, jak Kay złamał jej pocałunek z jej tatą, że w najbliższym czasie odwrócił i trzymał usta o cal od moich ustach. Uśmiechnęła się sterczały jej cum powlekany język i mogłam zobaczyć małą linię cum zaczynając płynąć z czubkiem języka. Otworzyłem usta i pozwolić mu płynąć. Potem następuje linię cum dół do moich ust i wcisnął jej język w ramach kopalni do czyszczenia wszystkich cum off jej języka. Przełknęłam jako Kay objęła moją szyję, a następnie położyła głowę na mojej piersi po tym jak złamał pocałunek.

Przytuliła się jej ciało blisko mojego tak blisko, że czuję jej serce bije wbrew mojej piersi. Susan, Alex i James wszystkich odstrzelonych się i owinął ramiona wokół nas.

Na tym, moim piętnaste urodziny, ja właśnie oddawał bardziej dzikie, erotyczne, perwersyjnego seksu, niż niektórzy ludzie robią w całym swoim życiu, jeśli w ogóle. Nie mów, że nie kochasz i cieszyć się każdą sekundą, bo ja, ale to, co czułem teraz było bardziej satysfakcjonujące, bardziej cenny. Czułem miłość, prawdziwa głęboko, rzetelny, trwająca miłość i to było tak dobre.

Susan powiedział nam, że Alex James i ona była zamiar wziąć prysznic, a Kay i ja możemy mieć trochę czasu prywatną razem. Jesteśmy przytuliła się jeszcze bliżej i chyba oboje zasnęli. Następną rzeczą, którą pamiętam, była miękka ręka delikatnie pocierając policzek.

  • Author:
  • Date: 13-03-2017, 19:45